Zapraszamy
do współpracy!

Wychodzimy naprzeciw
Twoim oczekiwaniom

Zapraszamy
do współpracy!

Wychodzimy naprzeciw
Twoim oczekiwaniom

Dołącz do Naszego zespołu!

 

Jeżeli nie stronisz od wyzwań i kontaktu z ludźmi, zależy Ci na dobru Klienta i najwyższej jakości oferowanych usług, a jednocześnie posiadasz doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, handlu lub finansach i chcesz rozwinąć zakres swojej działalności oraz uzyskać dostęp do szerokiej gamy renomowanych produktów, zachęcamy Cię do kontaktu z naszą firmą.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. >> w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), zwanego dalej RODO. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do przedstawienia warunków współpracy. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej o prawach osoby fizycznej, której dane dotyczą możesz dowiedzieć się z naszej Polityki Bezpieczeństwa Danych Osobowych Arrant, która dostępna jest tutaj..
Wyrażam zgodę na przesłanie drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji stanowiących odpowiedź na przesłane zapytanie >> , jak również informacji handlowych, w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.).
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu informacji stanowiących odpowiedź na przesłane zapytanie >> , jak również informacji handlowych, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2014 r. poz. 243 ze zm.).

Gwarancja korzyści w Arrant

Kompleksowy
zakres szkoleń

 • Szkolenia produktowe ze wszystkich czołowych Towarzystw Ubezpieczeniowych
 • Regularne szkolenia w 7 największych miastach w kraju
 • Dostęp do uzupełniających usług ubezpieczeniowo-finansowych (m.in. LUXMED i portfolio LLOYDS)
 • Platforma e-learningowa dla naszych Agentów

Wsparcie Twojego
rozwoju

 • Możliwość uczestnictwa w konkursach sprzedażowych z nagrodami rzeczowymi i opcjami zdobycia dodatkowej prowizji
 • Dla najlepszych szkolenia sponsorowane, wycieczki oraz udział w KONGRESIE ARRANT i akademiach ubezpieczeniowych
 • Wsparcie marketingowe oraz możliwość budowania własnej marki
 • Możliwości oznakowania własnego lokalu

Uczciwe umowy i jasne
zasady współpracy

 • Silne i długotrwałe relacje partnerskie, oparte
  na wzajemnym szacunku i wiedzy
 • Zawsze zrozumiałe i czytelne umowy bez
  wprowadzających w błąd zapisów czy kruczków prawnych
 • Partnerskie ustalenia zasad współpracy i priorytetów sprzedażowych.
 • Niezależność finansowa i konkurencyjne stawki prowizyjne

Narzędzia Arrant zgodne z RODO i IDD

 • Gwarancja gotowych rozwiązań dystrybucji ubezpieczeń
 • Dostosowanie do najnowszych aktów prawnych
 • Rozliczenie całej struktury sprzedażowej przez system Arrant
 • Innowacyjne narzędzia, które usprawniają proces sprzedaży i rozliczenie prowizji (Agent Arrant, Arrant 24, Smart 11)

ETERnet


System łączący w sobie funkcje wewnętrznego intranetu, bazy wiedzy, modułu szkoleniowego oraz narzędzia do wspólnej komunikacji.

 

APK


Autorskie oprogramowanie do wykonywania obowiązkowych, kontrolowanych przez regulatora rynku, Analiz Potrzeb Klienta. Szybki, w pełni elektroniczny proces stworzony tak, aby ułatwić Agentowi wykonywanie APK, bez jakichkolwiek wydruków czy skanów.

Skaner 2.0


Nowoczesne narzędzie umożliwiające porównanie cen ubezpieczeń komunikacyjnych w wielu Towarzystwach Ubezpieczeniowych oraz sprawne polisowanie.

Agent Arrant


Stworzona przez nas aplikacja wspierająca każdego dnia naszych Partnerów Biznesowych, zapewniająca wsparcie Twojego biura 24 h na dobę.

Sonda


Do Twojej dyspozycji oddajemy niezawodną porównywarkę ogólnych warunków ubezpieczeń, dzięki której podniesiesz komfort oraz wydajność Twojej pracy.

Gwarancja wsparcia w Arrant

Z nami nie jesteś sam. W Arrant jesteś częścią zespołu.

Sprzedaż

Wsparcie

Prowizje

Marketing

Projekty

Narzędzia

Zobacz wybrane
placówki Arrant

Rekomendacje

Z Arrant współpracuje już od około 4 lat, natomiast z moim RDS – Iloną Wejknis znamy się o wiele dłużej, ponieważ miałam przyjemność współpracować już z nią w poprzedniej Agencji, w której byłam zatrudniona. W branży działam już niecałe 9 lat i nie wyobrażam sobie robić nic innego. Sprawia mi to ogromną satysfakcję, co przenosi się na zadowolonych, powracających klientów. Zdecydowałam się na współpracę, ponieważ Arrant oferuje innowacyjne rozwiązania, które pomagają mi w codziennej pracy, co bardzo sobie cenię. Pozwala to zaoszczędzić tak cenny czas.

Aldona Pompa – Partner Generalny Arrant
W Arrant od 2015 r.

Z Arrant współpracuję od samego powstania firmy tzn. od pięciu lat. W branży ubezpieczeniowej działam od ok. 10 lat. Podjęcie współpracy z Arrant odbyło się po przejściu Ardy, z którą współpracowałem do Arrant. Współpraca przebiega bardzo dobrze. Cechuje ją profesjonalizm, wysokie standardy, dotrzymywanie umów i terminów, pomoc w rozwoju biznesu, miła partnerska atmosfera. Myślę, że współpraca będzie się w dalszym ciągu rozwijać co najmniej na dotychczasowym poziomie!

Janusz Rojek – Partner Generalny Arrant
W Arrant od 2014 r.

Nazywam się Wioletta Tworek. Od 8 lat działam w branży ubezpieczeniowej. Z firmą Arrant współpracuję od momentu założenia własnego biura ubezpieczeń, czyli od 2014 roku. Wówczas zaczynałam od dwóch, a obecnie posiadam w ofercie aż 14 TU. Dzięki współpracy z firmą stale poszerzam swoją ofertę, co umożliwia dostosowanie produktu do oczekiwań i profesjonalne wsparcie merytoryczne ze strony specjalistów firmy. Od początku mojej działalności mój przypis wzrósł 10ciokrotnie i nadal rośnie. To chyba najlepsza rekomendacja. W moim przekonaniu współpraca z firmą Arrant daje ogromne możliwości rozwoju, nie tylko na gruncie zawodowym, ale także osobistym. Pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą Arrant, która jest od kilku lat cenioną multiagencją działającą na rynku polskim. Z całym przekonaniem rekomenduję Arrant jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

Wioletta Tworek – Partner Generalny Arrant
W Arrant od 2014 r.

„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie”. Nawiązując do słów Prezesa Artura Pakuły chcę podkreślić, że podoba mi się w Arrant terminowość rozliczeń, przejrzysta współpraca i bieżące informacje o Waszej stabilnej Spółce. Między innymi dlatego też jestem z Wami od samego „poczęcia”. Arrant ma swój znaczny udział w tworzeniu mojej ubezpieczeniowej przyszłości.

Ewa Gronostaj – Partner Generalny Arrant
W Arrant od 2014 r.

W branży ubezpieczeniowej działam od 1996r, z Arrant – od momentu jego powstania 🙂
Do współpracy zachęcili mnie Ludzie tworzący Arrant. Pomyślałem, że warto podjąć współpracę z osobami posiadającymi duże doświadczenie w branży ubezpieczeniowej.
Nie zawiodłem się. Arrant to jedna z największych multiagencji w Polsce. Arrant dał mi duże wsparcie merytoryczne i technologiczne. Szczególnie cenię sobie możliwość korzystania z porównywarki ofert wielu TU, co pozwala szybko i profesjonalnie obsłużyć Klienta. Jest to szczególnie ważne przy tak szeroko rozwiniętej konkurencji usług ubezpieczeniowych.
Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się dalej rozwijała, a nasze relacje będą niezmiennie oparte na wzajemnym szacunku, zaufaniu i partnerstwie.

Piotr Kuryło – Partner Generalny Arrant
W Arrant od 2014 r.

Nazywam się Marek Skulimowski. Pracuję w ubezpieczeniach od ponad 25 lat, a od 4 lat prowadzę własną agencję. Ponad 2 lata temu podjąłem współpracę z Arrantem. Jak to najczęściej bywa zachęcili mnie do tego ludzie, a dokładnie Joasia Litwin. Obecnie od ponad roku moim opiekunem, menadżerem i dyrektorem jest Kasia Dominiak. I znów miałem szczęście, że trafiłem na odpowiednich ludzi. Współpraca z Arrantem jest OK i patrzę na nią przez pryzmat współpracy z menadżerem. Dla mnie najważniejsza jest szybka pomoc, jaką mogę dostać. Jest to typowe koło ratunkowe, czyli „telefon do przyjaciela”. W Arrancie są osoby, na które zawsze można liczyć i właśnie taką osobą jest Kasia Dominiak.

Marek Skulimowski – Partner Biznesowy Arrant
W Arrant od 2017 r.