Poznaj nas

Siła tkwi w dobrym,
zgranym zespole

Poznaj nas

Siła tkwi w dobrym,
zgranym zespole

Jesteśmy przekonani, że Nasi ludzie to Nasz
najcenniejszy kapitał i że dzięki uczciwej, wysokiej
jakości współpracy osiągniemy razem sukces

Historia Arrant…

Nasza Firma powstała z myślą o stworzeniu całkowicie nowej jakości na rynku ubezpieczeń. Poszukując nowych kierunków rozwoju zaprosiliśmy do współpracy grupę wykwalifikowanych menedżerów oraz zebraliśmy kilkuset osobowy zespół doświadczonych Partnerów Biznesowych, dzięki którym mogliśmy wpłynąć na kształt rynku ubezpieczeniowego w Polsce. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży oraz rozwinięta sieć kontaktów, umożliwiły w 2014 r. największe w tamtym okresie w skali kraju połączenie podmiotów zajmujących się sprzedażą produktów ubezpieczeniowych i założenie Arrant.

Obecnie jesteśmy czołową multiagencją ubezpieczeniową, oferującą produkty starannie wybranych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Podstawę swej działalności opieramy na efektywnym zarządzaniu siecią sprzedaży i dojrzałym modelu współpracy z ponad dwoma tysiącami Partnerów Biznesowych, którzy świadczą usługi najwyższej jakości Klientom na terenie całego kraju. Naszą przewagę stanowią silne i długotrwałe relacje biznesowe, oparte na wzajemnym zaufaniu, szacunku i wiedzy. Stawiamy na innowacyjność oraz inwestycje w najnowsze technologie, proponując naszym Partnerom dedykowane naszej sieci rozwiązania, wspierające ich na poziomie administracyjnym, technologicznym oraz produktowym. W miejsce ogólnodostępnych i powtarzalnych rozwiązań, naszym Partnerom i ich Klientom oferujemy skrojone na miarę, indywidualnie dopasowane produkty ubezpieczeniowe, które mają zapewnić im bezpieczeństwo oraz przewagę konkurencyjną.

Inspirację do działania czerpiemy z pasji i doświadczenia. Dążymy do doskonałości i dzięki temu znajdujemy się w czołówce największych oraz najbardziej niezawodnych multiagencji ubezpieczeniowych w kraju. Wyróżniamy się tym, że tworzymy nowe standardy współpracy zarówno z Towarzystwami jak i z Pośrednikami Ubezpieczeniowymi, wyznaczając kierunek działania dla całej branży związanej z dystrybucją ubezpieczeń.

Artur Pakuła

Prezes Zarządu Arrant

„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie” – Peter Drucker

Artur Pakuła związany jest z rynkiem ubezpieczeń od 1997 roku. Profesjonalizm oraz wytrwałość w dążeniu do obranego celu umożliwiły mu awans w strukturach MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń w Grupie Ergo Hestia, gdzie kolejno pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora oraz Dyrektora Biura Sprzedaży i Marketingu, by w 2013 roku objąć funkcję Członka Zarządu. Przeświadczony o tym, że każdy kreuje swoją własną przyszłość, w 2014 roku założył nową multiagencję ubezpieczeniową Arrant, która w ciągu kilku lat uplasowała w ścisłej czołówce największych operatorów finansowych w kraju. Ponad wszystko ceni życie rodzinne, prywatnie jest miłośnikiem polskiego kina lat 80-tych oraz szkockiej whisky.

Rafał Trzyna

Członek Zarządu Arrant

 

Związany z branżą ubezpieczeniową od ponad 10 lat, jest zaangażowany w proces budowy multiagencji Arrant od początku jej istnienia.  Wieloletnie kierownicze doświadczenie zdobyte między innymi w Grupie Ergo Hestia oraz szeroka wiedza i kompetencje pozwoliły mu na objęcie funkcji Członka Zarządu. Mocno związany ze swoim zespołem, przede wszystkim stawia na otwartość i dobre relacje ze współpracownikami na wszystkich szczeblach rozwoju zawodowego.

Aktualności