Ubezpiecz się
z Arrant!

Zobacz ofertę kilkunastu towarzystw

Ubezpiecz się
z Arrant!

Zobacz ofertę kilkunastu towarzystw

Dlaczego Arrant Ubezpieczenia?

Bezpiecznie

Wybraliśmy dla Ciebie produkty kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych, tak abyś mógł korzystać z usług tych najlepszych i sprawdzonych.

Blisko Ciebie

Odpowiadamy na Twoje pytania i słuchamy Twoich potrzeb. Każdy z naszych pośredników chętnie spotka się z Tobą i omówi szczegóły Twojego ubezpieczenia.

Tak, jak chcesz

Dostajesz od nas dostęp do najkorzystniejszych warunków ubezpieczeń oraz szeroką gamę wyboru spośród naszych ofert.
JESTEŚ ZAINTERESOWANY OFERTĄ? NAPISZ DO NAS
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z przepisami art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. >> w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), zwanego dalej RODO. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne do przedstawienia warunków współpracy. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Więcej o prawach osoby fizycznej, której dane dotyczą możesz dowiedzieć się z naszej Polityki Bezpieczeństwa Danych Osobowych Arrant, która dostępna jest tutaj.
Wyrażam zgodę na przesłanie drogą elektroniczną, na wskazany przeze mnie w Formularzu adres e-mail informacji stanowiących odpowiedź na przesłane zapytanie >> , jak również informacji handlowych, w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U z 2013 r., poz. 1422 ze zm.).
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu informacji stanowiących odpowiedź na przesłane zapytanie >> , jak również informacji handlowych, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U z 2014 r. poz. 243 ze zm.).